Vs: Valoa laiturin päässä Aika tyylikäs, siinä on dynaamista muotoa, vahva eteenpäinmenon tunne. Hyvä kuva tylsältä asemalta.
Vs: Valoa laiturin päässä Kiitos,meinasin itse mennä kuvaan jonnekin nojaamaan mutta valotusaika( 5 min) on liian pitkä mulle olla paikallaan
Vs: Valoa laiturin päässä Tää on kyllä hieno. Mutta silti tänne nettiin voisi suoristaa kuvan niin se olis vielä parempi.
Vs: Valoa laiturin päässä Eipä tuo nyt omaan silmään kovin vinolta näytä, ei ainaskaan niin että haittaisi saati katselunautintoa pilaisi. Se olisi kyllä kruunannut kuvan jos joku tuossa tolppaan olisi nojaillut, mutta hieno otos.
Vs: Valoa laiturin päässä Eikä ku se on hiukan vinossa. Vois tänne nettiin laittaa suoraan jos haluaa että kuvasi on parempi. Sitten sinne seinällesi laitat just kuten se aitona on. Mutta jos haluat niin saathan sen sielläkin paspiksen taakse oikasta jos haluat.