Vs: Slow shadow Hieman pelottava, haamumainen kuva. Hahmo on näköjään tullut ovien lävitse, mikä korostaa tunnetta. Herättää kysymyksiä, mistä tulee, minne menossa... Hyvä kuva, oikeastaan erittäin hyvä!
Vs: Slow shadow Aivan samoilla linjoilla Kenin kanssa kuvasta enimmäkseen,mutta mielestäni karvan liikaa palaneisuutta.Hyvä kuva kertakaikkiaan.
Vs: Slow shadow Mä luulen, että se on tullu tuolta vielä raollaan olevasta kissanluukusta. Vähän turhan puhki. Muuten pirun hyvä.
Vs: Slow shadow Kyllähän tuossa oli liikaa vaaleita kohtia. Laitoin nuilta osin paranneltun uuden version.
Vs: Slow shadow Joo tykkään myös. Itse ottaisin vähän erikulmasta ja rajaisin vähän toisin ja muutenkin, mutta en nyt pyri tekemään tästä omaa kuvaa, niin kuin monesti huomaan, kun haluun jonkin asian kuvassa olevan toisin, ei kaikki nää asioita niin kuin mä ja onneksi niin.