Melko hieno paita: "Sunny 16 Rule - White" Unisex T-Shirt by Rool | Redbubble Enää pitää päättää väri. --# mablo Ps. digimiehille ja -naisille sopiva paita tästä: Camera Display Panel T-Shirt
Vs: Valotusmittari vatsan päällä. Hehheh, muita paitaideoita mitä olen miettinyt on, on sellainen missä on USAF-resoluutiochartti, sellainen joka on tasan keskiharmaa (ja hahhah pysyy pesunkin jälkeen sellaisena, voi olla liikaa vaadittu), ja sellainen jossa on tosi tiukka moire-testikuvio.
Vs: Valotusmittari vatsan päällä. Myös auringonpaisteen vaikutus voi olla liikaa vaadittu jos haalistumatonta haluaa. tai yleensäkkään mikään mikään ei ole haalistumatonta tai no eräät väriaineet tummuu tosin (no ainakin yksi nyt en keksi mitään) ja preussin sininen kait palutuu pimeässä. ps. menee asian viereen anteeksi kovasti. minusta nämä paidat ei oo kovin hauskoja.