Vs: Valosaastetta Saa haukkua ja vattuilla!! Kiitos. Esim, ylhäältä liian tiukka rajaus, sommittelu perseestä ym..
Vs: Valosaastetta Reunojen torneille olisi voinut mielestäni jättää vähän enemmän tilaa... ja vasemman reunan seinä(?) jää noin tummasävyisessä kuvassa liian pimeäksi.
Vs: Valosaastetta uups, kuvaa hiukan kroppailtu, kun herkkyys teki hallaa, tämä jäi suht tarkaksi ja toimivaksi! Aavistuksen säädetty, muuten orginaaliaphotoa. Puhutaan alle prossan luokan säädöstä. Kuvattu 3.20 yöllä käsivaralta. Isot nostin 6400 siitä halot! Tutisee ja vapisee nää kädet niin hemputisti.. Kunpa ois ollu jalusta mukana!
Vs: Valosaastetta Mutta saa jatkaa omillanne valosaaste kuvilla, jos löytyy joutavia, eikä niitä kaupallisia!
Vs: Valosaastetta kuva on kiva mutta vino. vasurista on pää poikki. tunnelmaa on ja väriä. kuva on kaunis ja mielyttävä.. niillä suomessa vaan ei ole painoarvoa sinänsä, täällä kaiken pitää olla tûskää!
Vs: Valosaastetta Anteeksi, jos ei koskettanut, toivottavasti jollain silmä vaeltaa kuvas .. No räpsyhän tämä, mut ite tykkäsin tästä ja se riittää, vitut muusta!
Vs: Valosaastetta Vähän kauempaa olisi voinut kuvata, ylhäältä poikkeaa ilkeästi. Ja vähän vinolta näyttää kyllä. Muuten ihan kiva, Higg