Vs: Tku Kiva piirakka-pinnanjako ja kerrankin hieman erilainen näkökulma tuohon vesireittiin. Yhteen suuntaan kulkevat jalanjäljet viestivät tämän: Siinä, missä Tampereella kaupungin halkaisevaan koskeen heittäytyjät joutuvat hyppäämään sillalta, Turussa on siihen tarkoitukseen rakennettu aivan erityinen kulkutaso.
Vs: Tku Mukavaa analyysia mvuorelta jälleen kerran. Ja totta sitäpaitsi: <IMG src="http://eltonhassinen.kuvat.fi/kuvat/Makro/kaikenlaista/tku3+(1+of+1).jpg/_big.jpg"]</IMG>
Vs: Tku Tää toinen on hyvä... ajattelin jo ekaa kuvaa katsoessa, että jälkien pitäs päätyä jonkkaan. Eka fressi, toka loisto muuten o/
Vs: Tku Askeleet lumessa on mielestäni ekan kun oleellinen elementti. Ei olisi haitannut vaikka käsittely olisi ollut pikkuisen lievempi. Toisen kuvan askeleet päättyvät yhtälailla monimielisesti kuin ekassa kuvassa ne jatkuvat. Tämän kuvan käsittelystä tykkään enemmän.
Vs: Tku On se Turkkunen hieno... ja joenranta... ihan on ikävä. Viime vuonna 12. 1 olin viimeksi - kulttuuripääkaupungin avajaisissa linnassa, Turuus asumisesta on jo kakskytä vuotta. hyvä kuvakulma ekassa ja ajatusta herättävät askeleet molemmissa.