Miksi valokuville pitää keksiä nimiä? Vaikeaa puuhaa. Ekana tuli mieleen tämän kuvan kohdalla "5-vuotias tyttö kävelee junaradalla" .
Onhan se melko herkkis. Tuo ensimmäisenä mieleesi tullut nimi olisi parempi. Halo tytön ympärillä tekee ehkä hiukan imelän fiiliksen. Vois kokeilla hiukan rosoisempaa fiilistä lyömaan kontrastia tytön ja ympäristön välille. No joo, oikein hyvä kuvahan tämä on näinkin.
"Ohukainen ja paksukainen" "Kiskosisko" "VR:n vapaapäivä" "Tyttö kaino ja tasapaino" "Ruoste ei lepää milloinkaan" Vapaasti käyttöösi!
Kiitos Juki! Tämän nimi on siis "Ohukainen ja paksukainen/Kiskosisko/VR:n vapaapäivä/Tyttö kaino ja tasapaino/Ruoste ei lepää milloinkaan". Pakkohan se on kaikki hyödyntää, kun kerta ilmaiseksi saa.
Nätti kuva. Tunnelmallinen ja nalle tuo kaivattua väriä ja samalla herkkyyttä kuvaan. Oletko taustaa sumentanut jälkikäteen hiukan? Vesku
Onhan tälle kaikennäköistä tehty, mutta taustaa ei ole sumennettu. Taustalla on paksun sumun jälkeistä utua.
Joo, ei nimellä väliä mut kuva on hyvä. Vielä kun olis vähän räplätty niin menis imeläksi, mutta nyt on just passeli.