Tervetuloa kameralaukkuun!

Pääset mukaan keskusteluihin rekisteröitymällä.
Register Now

Talvinen kuvatrio

Keskustelu osiossa 'Kuvat ja galleriat' , aloittajana Ineffable, 26 Marraskuu 2005.

  1. jimi-

    jimi-

    918
    0
    0
    Pidän! Itsekkin _piti_ mennä ottamaan samasta aiheesta kuvia MUTTA juuri nyt ei ole mitään digiä ja vanha kamuni AE-1 sanoi itsensä vissiin viimeistä kertaa irti roolistaan. :( Itse pidin tuosta lu2:sta eniten.. muut 2 myös mainioita!
     
  2. Kuvasin periaatteessa samaa aihetta tänään, joskin tyydyin luminökkösiin heinillä. Olin siinä uskossa et esim. marjapuska olis ollut liian rehevä. Mut kyl noi kaks ekaa oli kuitenkin ihan kivoja. Kolmas oli jo mulle aivan liian risuinen.

    Oisit saanu laittaa mieluusti kuvat jonkunmoiseet galleriaan (ei tartte olla mikään erikoinen edes), tollasesta direktorystä tulee jotenkin tympee vaikutelma.
     
  3. mvuori

    mvuori Well-Known Member

    10 669
    132
    63
    Linkki osoittaa palvelimen hakemistoon, josta voi klikkailla tiedostonimiä.
    Kuvien katsomisen voisi tehdä ihmisille pykälää helpommaksi laittamalla kuvien linkit suoraan viestiin. Valokuvauksen maailmassa on kuvien esillepano kuitenkin olennainen taito. Jokainen turha ja tekninen välivaihe vähentää katsojan mielenkiintoa ja positiivisuutta kuvien suhteen.