Vs: Sukupolvi välissä Kaikessa tavallisuudessaan hyvä kuva otsikoineen. Tätä päivää, ennen kaikki oli toisin?
Vs: Sukupolvi välissä Pidän tämän kuvan ilmaan jättämästä ajatuksesta. Kuvakin, ajatuksen herättäjänä, on myös oikein mainio.
Vs: Sukupolvi välissä Mainio. Kuvattujen ilmeet ja koko olemus ilmentävät paljon. Eletty aika kasvattaa ja vie jotain pois. Minä en ole tätä kuvaa ennen nähnyt, hyvä nähdä nyt. - E
Vs: Sukupolvi välissä Nuoret tulee ja vanhat kuoleutuu pikku hiljaa pois, kummatkaan ei oikein ymmärrä toisiaan.
Vs: Sukupolvi välissä Todella onnistunut kuvahan tämä on. Seuraavaan näyttelyysi tämä ilman muuta. Tykkään tuollaisista puiston penkeistä värityksineen vaikka jalat olis voinnut olla täysin mustatkin.