Vs: Runko Nikon D50/D70/D80/D200 On oletettavaa, että globaalisti noin 95 % ostaa kameran mukana kitti-objektiivin tai kaksi eikä koskaan kaipaa tai osta mitään muuta. On hassua ihmetellä tuotteiden "huonontamista". Totta kai halvin malli on "huonompi" kuin kalliimmat. D3 on kaiken järjen mukaan kymmenen kertaa parempi kuin D40. Se ei ole juoni, vaan välttämättömyys ja hyvää tuotekehitystä, josta kuluttajat ovat kiitollisia. Kuitenkin on oleellista, että tuoteviestinnän olisi luultavasti pitänyt _parantua_ ja uudistua, koska kameroilla on hyvin eri kohderyhmä kuin aiemmin.
Vs: Runko Nikon D50/D70/D80/D200 Jos edellistä sivua jaksat lukea, niin tässä keskustelussa on kuitenkin nähty, että _aivan kaikki kuluttajat_ eivät ole kuitenkaan kiitollisia tarkennusmoottorin poisjättämisestä.
Vs: Runko Nikon D50/D70/D80/D200 Olisivatko kuluttajat tyytyväisempiä jos D40:tä ei olisi tarjolla ollenkaan? Tuotesarja alkaisi D50:tä.
Vs: Runko Nikon D50/D70/D80/D200 [/quote] Jos edellistä sivua jaksat lukea, niin tässä keskustelussa on kuitenkin nähty, että _aivan kaikki kuluttajat_ eivät ole kuitenkaan kiitollisia tarkennusmoottorin poisjättämisestä. [/quote] Niin ja eniten ovat huolissaan ne jotka eivät sitä kuitenkaan ostaisi.
Vs: Runko Nikon D50/D70/D80/D200 Epäilemättä, mutta ilmaisia palveluita tai osaamista ei löydy. Jos olet ostanut "väärän" tuotteen? http://www.verkkokauppa.com/popups/prodinfo.php?id=11085 "Huom! Jos omistat vanhoja Nikon-objektiiveja, varmista yhteensopivuus myyjältämme tai sähköpostilla asiakaspalvelustamme." piste.fi