Vs: Joku paiskasi Ikean LACK-pöydän ulos laivan ikkunasta kohtalokkain seurauksin. Mittasuhteet hämää, mut hyvin napattu tilanne
Vs: Joku paiskasi Ikean LACK-pöydän ulos laivan ikkunasta kohtalokkain seurauksin. Hiton Ikea! Hyvä kuva.
Vs: Joku paiskasi Ikean LACK-pöydän ulos laivan ikkunasta kohtalokkain seurauksin. Hiton hieno, tykkään. Jari
Vs: Joku paiskasi Ikean LACK-pöydän ulos laivan ikkunasta kohtalokkain seurauksin. Ei ole hajuakaan mitä kuvassa tapahtuu, mutta tykkään kovasti tunnelmasta.
Vs: Joku paiskasi Ikean LACK-pöydän ulos laivan ikkunasta kohtalokkain seurauksin. Hieno. Vähän erilainen sukelluskuva. Ei liene Suomesta?
Vs: Joku paiskasi Ikean LACK-pöydän ulos laivan ikkunasta kohtalokkain seurauksin. Ei ole Suomesta. Sukelluskohde on "Star Ruby" Raya Yain saaren itäpuolella (Ao Lah) Thaimaassa. Syvyys vuorovedestä riippuen noin 25-27 metriä.
Vs: Joku paiskasi Ikean LACK-pöydän ulos laivan ikkunasta kohtalokkain seurauksin. Tästä tykkään, hyvä kuva.
Vs: Joku paiskasi Ikean LACK-pöydän ulos laivan ikkunasta kohtalokkain seurauksin. +1 ... ja mahtava nimi kuvalla!