Vs: Hääkuvia Oikein kivaa kuvaa. Tunnelmat välittyy hyvin. Kirkolta lähdöstä olet myöhästynyt jonkun verran.
Vs: Hääkuvia On niitä aika paljon tuosta lähdöstä joka vaiheesta, eli en ollut myöhässä. Yritin tähän vaan kasata jonku järkevän pituisen koosteen ja voi olla että jotain oleellista puuttuu.. Kuten nyt kun katselen niin näköjään häävalssi ainakin tuon lähdön lisäksi. No, näillä mennään.
Vs: Hääkuvia Olisin tyytyväinen tällaisiin hääkuviin omista häistäni. Hienosti käytetty luonnonvaloa, joka vaikuttaa tunnelman taltiointiin sekä ei häiritse vieraita. T jukka
Vs: Hääkuvia Kiitän! Ihan hyvin se meni minustakin, toki parannettavaakin löytyy. Luonnonvalolla muuten mutta porraspotretti, bändikuvat sekä tanssikuva on salamalla. Alko olla iltasella niin hämärä että joutu pystyttään yhen valon bändiä varten ja hääkuvat tietysti salamalla. Tai mikäpä pakko niitäkään olis salamalla ottaa.. EDIT: jaa tuo nuottikuva ei näkyny äsken.. oli jääny yks kirjain pois linkityksestä.