Vs: enkeli Kuvan ilmaisu on oikeastaan kokonaan kuvanveistäjän ansiota. Kuvaaja on ehkä osannut valita patsaalle sopivan kuvakulman, mutta vaikea tätä on arvioida valokuvana. Hieno patsas kylläkin.
Vs: enkeli Kuvan ilmaisu on oikeastaan kokonaan valokuvaajan ansiota. Kuvaaja on osannut valita patsaalle sopivan kuvakulman. Kuvakulman valinnalla hän on jo tuonut kuvaan tulkintansa tuosta patsaasta. Pilvet taustalla, joita kuvanveistäjä ei ole sinne varmaankaan laittanut, tuovat uutta sisältöä. Kompaktimusta taivas (kotiläppärin näyttö) ei välttämättä toimi. Kapa
Vs: enkeli Kyllä minusta kuvaajalla on ilmaisussa iso osa, tämä olisi ollut aivan toisennäköinen erilaisessa valossa, erilaisesta kuvakulmasta, värillisenä. Nyt on kuva oikeinkin onnistunut, valo tulee kauniisti patsaaseen.
Vs: enkeli Hyvä ja mukavan sävyinen kuva, tosin itse olisin rajannut tiukemmin ylhäältä ja lisännyt alas hiukan . Ja Valtsulle Höpö- Höpö X 2 !!!!!!