Vs: Nainen mustissaan osa 3 tässä on fiilistä. tulee mieleen se vanha suomalainen noitaelokuva, mikä sen nimi oli, Noita?
Vs: Nainen mustissaan osa 3 Kuvaan saattaisi tulla vielä enemmän dramaattisuutta jos ihmisen kasvojen huippuvalokohdat tulisivat hieman esiin.
Vs: Nainen mustissaan osa 3 Ehkä ne tulevatkin, mutta näin selkäpuolelta niitä ei näe. Mielenkiintoinen kuva. Äärimmäisen vahva portti ei ole mikään pikku juttu, mutta alkaa jo takana kasvaa umpeen. Edessä on puhdistumiskokemus, ylösnousemus, kuolema tai toivo. Hieno kuva.
Vs: Nainen mustissaan osa 3 Tässä alkaa olla jo hiukan kauhutarinoiden tunnelmaa. Siis oikeaa uhkaavuutta tai unheimlichia eikä mitään ketsuppiläträystä.
Vs: Nainen mustissaan osa 3 Portin takana siintävä keskiloukkaisen omakotitalon pääty/julksivu hieman heikentää em. tunnelmia. Silti oikein hieno kuva, hienoa kirkkauden hallintaa sävyissä.
Vs: Nainen mustissaan osa 3 En osaa sanoa, mitä Turussa käsitetään keskiluokkaisella omakotitalolla, mutta kyllä tämänkokoinen talo ja tilukset ovat ainakin täälläpäin Suomea ovat kartanoita, ainakin tämä. ;D Mutta kiitokset kuitenkin kaikille kommenteista.
Vs: Nainen mustissaan osa 3 Ai se on selkäpuoli.. no olis ollut kiva nähdä naama (näytön asetukset ovat mulla hieman tummat )