Vs: Hieno Nikon F3HP 290€, valmiuslaukku ja muuta... Joo, ne on sämplänny leffoihin tuon F3 moottorin vinkunan: Klik-Viuuuh,naks Klik-Viuuh,naks ja niin edelleen.
Vs: Hieno Nikon F3HP 290€, valmiuslaukku ja muuta... Tarkistin tuon hinnan mitä minä maksoin. Se olikin 28 euroa. Toivotaan että tulee kuntoon. Kiitos kaupoista.
Vs: Hieno Nikon F3HP 290€, valmiuslaukku ja muuta... Erittäin tyytyväinen ! Moottori alkoi pelittämään, kun haki kamera-avusta akun, sitten vaan etsimään sun paristokotelosta katkennutta virtakontaktia, ja siihen kohtaan minimaalinen juotos. Nyt pelittää myös paristoilla.. Voisin kaapata tuon sun rungon, jos keksittäis jotakin vaihtovälinetta, kuten näit , hyllyt pursuaa rojua , filkkaa ja papruja, vähän vois keventää... ostitko sen Zeissin ???
Vs: Hieno Nikon F3HP 290€, valmiuslaukku ja muuta... Hauska kuulla että toimii! Ei tässä mitään uusia sentään osteltu, vaikka kiva kamera olikin. Käytettyjä katsellaan ja Leicaa. Pistän korvan taakse matskuun vaihdon, mutta ei nyt.