Tervetuloa kameralaukkuun!

Pääset mukaan keskusteluihin rekisteröitymällä.
Register Now

MYYDÄÄN Canon EF 100mm f/2.0 USM

Keskustelu osiossa 'Myydään' , aloittajana Epimetheus, 15 Toukokuu 2009.

  1. Epimetheus

    Epimetheus Member

    375
    0
    16
    ***MYYTY/siirretty omaan ilmoon:-Canon EF 100mm f/2.0 USM (450€): Erinomaisessa kunnossa. Mukaan tulee alkuperäisessä pakkauksessaan tulpat molempiin päihin, vastavalosuoja, liput ja laput.

    ***MYYTY: -Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM (300€): Erinomaisessa kunnossa. Vastavalosuoja tosin on kerran hieman haljennut kameralaukussa ja korjattu. Eipä sillä mitään tämän objektiivin kanssa tee, koska heijastuksista ei ole tietoakaan. Mukaan tulee alkuperäisessä pakkauksessaan kaikki mitä alunperinkin eli tulpat molempiin päihin, suojakotelo, liput ja laput.

    ***MYYTY: -Canon EOS 5D (1000€): Hyvässä kunnossa. Rungon ulkopinnassa normaaleja käytön jälkiä. Mukaan tulee alkuperäisessä pakkauksessan kaikki mitä alunperinkin eli ohjekirjat, liput ja laput, kaulahihna, runkotulppa ym. Näytön suojana on loistava GGS suojakalvo/lasi. Mukaan tulee ekstrana mattatähyslasi Ee-S ja yksi vara-akku.

    ***MYYTY: -Canon EF 28mm f/1.8 USM (350€): Erinomaisessa kunnossa. Mukaan tulee tulpat molempiin päihin.

    ***MYYTY: -Canon Speedlite 430EX (185€): Erinomaisessa kunnossa. Mukaan tulee alkuperäinen suojakotelo.

    Tavarat on noudettavissa Helsingistä tai postitettavissa jolloin lisään 8€ kuluja hintaan. Ota yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen: [​IMG]

    Koko setin ostajalle luonnollisesti paljousalennus luvassa.

    ALV:n kyselijät voi vähentää sen mistä haluaa ja tunkea vaikka hanuriinsa. Riittäköön tämä tiedoksi siitä aiheesta.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. Mattikk

    Mattikk Member

    150
    0
    16
    Vs: Canon 5D, Canon 28mm F1.8, Sigma 50mm F1.4, Canon 100mm F2.0, Canon 430EX

    Ostaisin heti jos ois rahaa. Herkulliselta näyttää!