Softavaihdoksen yhteydessä lisättiin myynti- ja ostoalueelle omat etuliitteensä joilla myyjät voivat erotella ovatko heidän tuoteensa vielä myynnissä. Oman myyntikohteen otsikkoa ja etuliitettä saa vaihdettua ketjussa olevasta keskustelun työkalut valikosta. Kuva liitteenä.
Hei,muokkasin ilmoitusta, käykö nyt, olihan se alkuperäinen Rolleicord=Myyty, mutta joku voi luulla että kaikki on myyty, luitko muuten vastaus ketjua, siellä pari arvostelee aiemmin myynti ilmoitustani, ja ottaa mukaan Torin ilmoitukseni, tuomaris mies eikä ymmärtänyt lukea koko ilmoitusta, t.Lasse
Moi! Joo, nyt on hyvä! Jos jossain ketjussa on ei-toivottua keskustelua, niin paina sen ei-toivotun viestin kohdalla tuota viestin alareunasta löytyvää "ilmianna"-nappia ja laita aukeavaan laatikkoon joku pieni saateteksti. Tuolloin saadaan suora linkki ketjuun ja viestiin, joten on helpompi katsoa mistä on kyse. Kiitos!
Käytän foorumin mobiiliversiota. Miten ilmoitan että tuote on myyty? Miten poistan virheellisen ilmoituksen? Kiitos
Muokkaa keskustelua napin kohta vihreä myydään tekstin päältä valitaan myyty. Omien viestin poisto ilmianna oma ilmoitus ja pyydä poistoa ylläpidosta.