Tuli tilattua otsikon kapistus silverinä, mutta nyt runko onkin musta, joten vaihtoa ehdottelen jos jollekulle sopii... Myydään ja hp. 169e postitettuna kirjeellä. On siis käyttämätön ja sopii M9 ja M8. Turusta voi noutaakin. Ari 0400 511 171
Vs: Vaihdetaan: Leica M9 Thumbs Up silver to black!! Mulla on paljon parempi tarjolla: Steve Barnettin Thumbie, kaunis väkänen M8/9 oikeaan reunaan, tuntuu aivan viritysvivulta, mutta jättää flassikengän vapaaksi/lisäetsintä varetn. Tilasin niitä muutamia ylimääräisiä, sillä ajattelin että se olisi prolabin ensimmäinen leicavaruste. seuraava on varmaan Pinhole lenscap... laita yksärillä tietosi niin katsotaan josko olisit halukas hakemaan sellaisen, muistaakseni olit Hesalainen
Vs: M/V: Leica M9 Thumbs Up silver Laitoin myyntiin... en oikein ole vakuuttunut tuosta liimapuuhasta. Onko sulla itselläsi kokemusta sen pitävyydestä?
Vs: M/V: Leica M9 Thumbs Up silver Kun pinnan puhdistaa ennen kiinni painamista pysyy kuin tauti, on jo pysynyt siitä asti kuin sen siihen tuuppasin.