Vs: Kyykyssä ja seisaaltaan Jukkis,mielestäni malli kuulisi katsoa jonnekin muualle,ehkä jopa hiukan kameraan päin.Sanokoon joku guru paremmin.Malli on varmasti hyvä ja valotuskin on hyvä varauksin.En tiedä yksityiskohtia sen paremmin,mutta ihan rouhee kuva.Tykkään enemmän kuin en.
Vs: Kyykyssä ja seisaaltaan Otsakkeesta tuli mieleen (kyykyssä ja seisaaltaan)voi kusta.. Ihan ookoo räpsyt ;D
Vs: Kyykyssä ja seisaaltaan Hyvin oot saanut osumaan keskelle Travittis jotain muuta että toimii tehokeinona, muuten rajaisin jälkeenpäin että tulis jännitteellisemmäksi.
Vs: Kyykyssä ja seisaaltaan Mulle herää näistä sun kuvista pari kysymystä. Kuka kyykyttää ja ketä? Kuka seisottaa ja mitä?
Vs: Kyykyssä ja seisaaltaan Pari asentoa mulle tulee mieleen (ei kyykytys). Tahaton tai tiedostettu nimeäminen. Mallityttö on mutta mitä siitä syntyy. Turhautuminen? Kuvien tyhjä luonne ja antamattomuus katsojalle tukee tätä. Tällä tulkinnalla toki mennään päiväkirjanomaiseen kerrontaan jolloin voisi kysyä miksi nämä piti näyttää. Kaikki päiväkirjan sivut kun harvoin ovat kiinnostavia yleisemmin.
Vs: Kyykyssä ja seisaaltaan Eka on jees, mutta jälkimmäinen tulisi huomattavasti tehokkaammaksi jos rajaisi reilut siivut vasemmalta ja ylhäältä. Nyt malli on keskellä kuvaa ja lasissa oleva heijastus jää niin pieneksi, ettei sitä huomaa (mielestäni kuvan pointti).