Tämän kaveri majailee mun tietokoneen sisällä, se ei tosin ole aina näin palvelualtis (daemon) Mielellään näitä pikku-ukkokuvia katselee, olen aivan yllättynyt itseasiassa.
Onko tää Jas-tekniikassa kuvattu? Ei ihme, jos huoltoajat on pitkiä ja jonoja syntyy... Todella kaunis objektiivi, etten sanoisi jopa jumalaisen ihana!
Sitäpaitsi tähän ois sopinu paremmin tuo järkyttävän ruman värinen oranssinpunainen myös kehykseksi...
Ei voi olla Jas-tekniikasta Pelkkää hyvää sanottavaa liikkeestä! Sinänsä hieno kuva vaikka kuva ei vissiin ollutkaan tarkoitettu nikonistien silmillen
Kyllä kelpaa Nikon kuvaajankin kommentit oikein hyvin! Tuleehan sitä vielä entisellä työkameralla (nikon F5) filmille roiskittua sillontällön kun tiki kanonit kyllästyttää..