Vs: Autoja! Suomen Ekoautoilijat ry Tuolla taitaa olla tietoa noista. Hmm. Kiintoisaa, kaikkea sitä näkee.
Vs: Autoja! Auto täyttää kyllä tuon harvinaisen määritelmän, kuva itsessään sopisi paremmin tuonne Tolpat-ketjuun... No ei kyllä näin huono kuva edes sinne
Vs: Autoja! Hoidit sitten sieltä Helsingistä sen keskustelun pelastavan, älykkään osuuden -totutusti ja varmasti... Sinänsä kiinnostavaa, että vanha mies, joka tunkee autokuviaan joka puolelle saittia, on keskustelu sitten mistä tahansa aiheesta -hän alkaakin "yllättäen" arvostelemaan muita siitä, että laitetaan autokuvia autokuva-aiheeseen. Siitä pitäisi jo antaa taputukset olalle. ;-}
Vs: Autoja! Aika polte relluun, kon olet käynyt ulkomailla saakka(?) autoliikkeen pihalla kuvailemassa yksilöä jä nähnyt jopa sen vaivan, että rekisteritunnukset on tehty tunnistuskelvottomiksi. Meinasitko, että joku yrittää selvittää niiden perusteella auton olinpaikan EU:n alueella ja vie sen nenän edestä?
Vs: Autoja! Viime viikkoiselta Pietarin reissulta. Jos jotakuta kiinnostaa, niin varsinainen Pietarin sarja on totutussa paikassa täällä.