Vs: Kuis vappu menee ? Yllättävintä minusta tässä ketjussa on se, että ketjun alkuviestejä ei ole vielä poistettu.
Vs: Kuis vappu menee ? [/quote][/QUOTE] Olis kiva nähdä miltä näyttää teksti jossa Jartsa pyytää ei-niin-ystävällisesti jotain... hah. Ihan älytöntä tekstiä taas. Suoraan kuin 12 vuotiaan vihaisen nuoren suusta.
Vs: Kuis vappu menee ? Hmmm...ensin kameran kanssa kirkossa aamupäivällä, ja sitten loppupäivä pellolla. Sitä tavanomaista...
Vs: Kuis vappu menee ? No pääsihän lapin ihme taas moittimaan No mulla oli siellä siis 151 kuvaa ja niiden yksitellen poistamiseen olisi mennyt ainakin tunti, joten ... loppu hyvin kaikki hyvin
Vs: Kuis vappu menee ? Noh... kyl Jartsan pitäs nyt hivenen mennä itseensä näiden postauksien suhteen, mitä tässä säikeessä on nähty. Turha moittia ketään muita. Vaikka kuinka hyvin se loppu olisikin. Ja pikkasen miettiä miten asioita tuo julki... ennenkuin sitä enter:ä napauttaa.
Vs: Kuis vappu menee ? Kertoi joku ulkomaalainen, että täällä suomessa on sentään aika järkevä kansa, kun kaikki känniset on määrätty pitämään valkoista hattua merkiksi humalasta. Ja jos joku on oikein perusteellisen humalassa on hatussa vielä lisäksi tupsu!! Poliisinkin on niin paljon helpompi tehdä työnsä kun vaan etsii valkohattuiset puskista talteen.
Vs: Kuis vappu menee ? Comedy gold, this. Mulla meni muisti keskiviikkoillalta, viskin tilaaminen oli viimenen niitti. Syytän alkuillan petollisen hyvää boolia.
Vs: Kuis vappu menee ? Takavuosina eräs muutaman kuukauden Suomessa asustellut tuttu britti vietti sitten ensimmäistä vappuaan Suomessa, eikä kukaan ollut muistanut valistaa häntä tilanteesta Myöhemmin hän kertoi kaupungilla käppäiltyään ja kaikki haalarityypit nähtyään tulleensa siihen lopputulemaan, että kyseessä on kansallinen rallikuskien päivä... -Topi Kuusinen
Vs: Kuis vappu menee ? 151 kuvaa --!!! hui sentään !!!-- Jos on noin monta kuvaa niin kyllähän siinä tapauksessa noi sun tekstit oli aivan oikeutettuja
Vs: Kuis vappu menee ? Viskiboolia? Varmaan ollut hieno paikka.-) Joka tapauksessa; loppu hyvin, vappu hyvin! Jartsaan usein kiinnitetään huomio, mutta aika kevyttä vappuilua tuo oli mun perspektiivistäni katsottuna ;-9
Vs: Kuis vappu menee ? Jotta asioita ei tarvitse aina vääntää rautakangesta niin sanon samaa mita lapsileni "korvien välystä voi ja saakin käyttää". Eli ei se ole muilta posi jos oma polla leikkaa.
Vs: Kuis vappu menee ? Heh... en ihan kaikkea ymmärtänyt, tästäkään. Mutta niinhän se on, posi asia jos polla leikkaa
Vs: Kuis vappu menee ? Olen häpäissyt itseni monesti vielä pahemmin. En ole pariin viikoon lisänyt kuvia enään tuonne ja oli tarkoitus poistaa ne kun kerkeän ja ne olisi pitänyt poistaa yksitellen ja joo vähintään tunti olisi menny. Sain sitten känissä mieleeni hieman kanustaa poikia.... Edit olin siis lähestynyt jo yveellä ylläpitoa useampaan oteeseen eikä vastauksia kuulunut ja paloin ns. käpy:
Vs: Kuis vappu menee ? Siis kun sinulta olisi mennyt "vähintään tunti" kuviesi poistamiseen, niin sysäät homman ylläpidon harteille?