Kuvassa on periaatteessa kaikki elementit kohillaan, miellyttävät värit ja kesänen fiilis. Mutta jotain puuttuu. Ehkä se on treffit eivät oikeen kunnolla välity kuvasta vaikka tuossa ilmeisesti on kaksi kypärää penkin päällä. Kuvakulman vaihdos olisi saattanut tuoda sitä puuttuvaa potkua kuvaan.
niin oliko sinulla itselläsi treffit ja siinä odotellessasi nappasit telepäällä kuvan yksinäisestä ajopelistä hotellin parvekkeelta?kuva kyllä kiva mutta treffejä en osaa yhdistää
Kuva on otettu 180mm telellä, mikä sattui olemaan paikoillaan. Oli sellainen tilanne etten pystynyt jäämään pidemmäksi aikaa siihen kuvailemaan. Paremman olisi varmasti saanut lyhyemmällä polttovälillä, mutta eipä onnistunut tällä kertaa.
Palmun paikka nyppii, kypärät ei erotu kunnolla, valkoinen puhkipalanutta eikä tästä kyllä tule treffitkään mieleen. Muuten on kyllä hyvä kuva.