Vs: Lontoon kadulta Jännän rauhallinen kuva, vaikka paljon menoa. Mukavasti talojen katot luovat linjaa.
Vs: Lontoon kadulta Kadun nimikilpi viittaa Charlton Streettiin, niin olisko tuo katu sitten Phoenix Road? Ei ole lainkaan hektinen tunnelma tällä kadulla, päinvastoin mukavan kiireetön.
Vs: Lontoon kadulta Lontoolaisittain rauhallista menoa. Kuva on kuitenkin tasapainoinen ja kiva katsoa.
Vs: Lontoon kadulta Kiitos kommenteista. Paikka oli Charles II Streetin ja Regent Streetin risteyksessä Westministerillä. Mapsista kun katselin, niin on paikka muuttunut kymmenessä vuodessa. Mielenkiintoista verrata nykytilaa silloisiin kuviin. Eipä silti, mukava kaupunki ja voisin lähteä uudelleen.
Vs: Lontoon kadulta Komea kuva jossa mukavasti sävyt vaalenevat kohti taustaa mennessä, omalla tavallaan aika ajaton kuva. Komea kuva.