Vs: Hanna Mikäs niissä tökkii? Enkö ole jättänyt tarpeeksi katseen tilaan suuntaa,kuten oppikirjoissa neuvotaan? T Jukka
Vs: Hanna Ihan hyvä rajaus ja kuva.Edit kun aloin "sommittelemaan" kuvaa niin kyllä vasemmalta voi rajata hiukan.
Vs: Hanna Oppikirjoissa ei turhaan neuvota määrättyjä asoita, niiden rikkominen muuttaa sisältöä/viestiä, tässä ei ole sellaista mikä antaisi sille syyn.
Vs: Hanna Hyvä kuva kauniista naisesta. Kritiikkinä toivoisi että taustakankaan pinta ei olisi noin selkeästi nähtävissä.
Vs: Hanna Vain kovat kaverit uskaltaisivat sanoa, etta rajausta voisi avata alareunasta, joten en sano mitaan
Vs: Hanna Jokin ei ole ihan kohillaan rajauksessa, mutta en oikein tiedä mitä sille tekisi joten se on varmasti ihan hyvä näin, tykkään kyllä.
Vs: Hanna Voi helve.... Omaan mieleen hieman tylsä valo heitetty yläkautta luoden kovan varjon nenän ja silmäripsien alle, sellainen puolihuolimaton heittolaukaus. Rajauksessa on kyllä jotain häikkää mutta kertokoon sen proot, tuo häilyvä takatukka on kyllä hyvä ja mallikin on ihan toimiva peli. Tausta on myös hieman liian lähellä kohdetta, eli sen tekstuuri näkyy hieman liian selvästi.