Klik. EDIT: Toi slideshow on ehkäpä tyylikkäämpi ekalla karralla katsottuna, klikkaa mielluummin sittenkin tota --> SLAIDSHOU Kiitos etukäteen mahdollisista kommenteista.
Rok rok. Ihan hauska sarja, joka palauttaa mieleen sen, että kuvakokoelma on eri asia kuin yksittäinen kuva. Joskus voisi vieläkin rohkeammin etsiä yksityiskohtia ja muodostaa niistä kokonaisuus. Pitää vaan löytää se punainen lanka mikä yhdistää kuvat toisiinsa. Helppo neuvoa, vaikeampi toteuttaa ;-) Mielestäni tämän tunnistaisi PMU:n kuvaamaksi melkoisella varmuudella näkemättä kuvaajan nimeä.
Hyvä ja tavallaan rohkeakin kuvasarja. Tykkään. Musakuvista suosikiksi nousi ehkä ei niin yllättäen tuo 69 silmää -kuva, ja ei-musakuvista tuo "security" on aika miellyttävän oloinen kuvatus (kohteen pää vähän uppoaa taustaan, mutta sommittelu muuten on sen verran kiva, ettei pienistä viitsi valittaa).
Hyvä setti. Filmin rosoisuus sopii hyvin näihin. Tekee mieli kaivaa mv-filmit kylmästä nämä katseltua.