Vs: Venytys Pidän ja en pidä. Ensin se mistä en pidä. Tuo lampun jalka tuossa oikealla, se pois. Sitten se mistä pidän, tässä on jotain menneen ajan tuntua, vähän roskia/kulumaa kuvassa ja silleen, tekee kuvasta autenttisemman.
Vs: Venytys Itse kiinnitän kuvassa huomiota tytön olemukseen. Pää on niin mukavasti kallella. Mikä voisi sopia paremmin kuvan asentoon? En haluaisi arvostella tällästä kuvaa valokuvana vaan muuten.
Vs: Venytys toivottavast toi sun kuvas ei ala elää ittekseen internetis jonku pedofiilirenka sisäs. Mää en ainaska laittas tommost mun likan tyttärest minnekkä, ko tosa viel kasvotki näkyy jaa voi tunnista. Maailma on menny nii hulluks et tartte mun mielest vähä ajatel mitä verkko laitta ko niit ei saa sielt enää koska minnekkä poijes.
Vs: Venytys Ei tämä nyt kovin pedopornoltä näytä, luulisi niiden pahojen setien liikkuvan ihan muilla sivustoilla silmänruokaa etsimässä. Mikäs siinä on se pointti että "voi tunnistaa"? Meinaakko että pedot yrittää bongata puistoista internetistä tuttuja naamoja, onks siinä joku juju sit?