Vs: Kouvostoliitto tänään Kauniita kuvia ja kaunis kaupunki. Mutta tuo "valokuva-ämpäri" on kauhistuksen koodihäkki: kaikenmaailman salakoodit ovat isommassa roolissa kuin kuvat. Tällainen kuvasarja kaipaisi kuvien alle koodien sijaan lainauksia viisivuotissuunnitelmasta tai kaupungin markkinointimateriaalista.
Vs: Kouvostoliitto tänään Oho! Salakoodit oli unohtunu vahingos esiin. Piilotin ne nyt rikkomasta harmoniaa.
Vs: Kouvostoliitto tänään Minäkin olen aina tykännyt Kouvolasta. Jäi jostain opiskelija-ajoilta niin pahasti hampaankoloon, että siitä tuskin toivun, mutta saattaa siellä joskus tavata jotain kivaakin kuvattavaa. Katra - m u s a k u v a t . c o m Harmi vaan, kun toi Kouvolan valokin on niin latteaa... Mutta hyvä sarja siis sulla. Eikun myyntiin Kouvolan kaupunginisille.
Vs: Kouvostoliitto tänään Tarjosin tätä sarjaa sähköpostilla linkkinä kaupungin matkailutoimistoon jos niillä olis vaik käyttöö tulevissa matkailunedistystoimenpiteissä. Ei sieltä oo kukaan vastannu, outoo.......
Vs: Kouvostoliitto tänään Ehkä ne vielä miettiin - että poistetaanko sulta puolueoikeudet vai lähetetäänkö Jaalaan. PS. Muistakaa vanha sanonta: Jaala opettaa.
Vs: Kouvostoliitto tänään Tämä on kyllä loistava sarja. Omien opiskeluaikojeni muistojen perusteella näihin kuviin on vangittu täydellisesti Kouvolan vilkas, elämää kuhiseva olemus syksyisenä sunnuntai-iltapäivänä. Kumma on, jos ei kaupungille kelpaa. Taidan itse lähteä käymään Kouvolassa heti huomenna. AAA+++. -Topi Kuusinen
Vs: Kouvostoliitto tänään Kuvasarja osoittaa justiin sen mitä kouvola on. Sama asia iskee aina kun menee mutsia moikkaamaan sinne. Hienoa jälkeä ja kuvakulmaa!
Vs: Kouvostoliitto tänään Tuota..... EXIF:ien mukaan nää on otettu ma- ja ke-aamupäivinä ja muutama to-iltapäivällä ;D
Vs: Kouvostoliitto tänään Myönteisenä asiantilana todettakoon Nunnauunin mainoksen sopivan kuin nenä päähän kuvien kanssa (tänään iltapäivällä).
Vs: Kouvostoliitto tänään Voto-ämpäri on viihteen kiistaton ykkönen!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Vs: Kouvostoliitto tänään Tämähän näyttää ihan oikealta cityltä vaikkapa Espooseen verrattuna. Täytyy pistää harkintaan seuraavaa kaupunkilomaa suunnitellessa.