Mukavasti irtoo taustasta lapsukainen, Ja tuo croppaus tukee tuota tosi korkeelta otettua fiilistä tässä kuvassa. Hauska kuvakulma
Joo...hyvä kuvakulma ja todellakin rohkea rajaus/panoformaatti... toimiva värikontrasti myös. Tykkään.
En tiedä ihastuttaako tai vihastuttaako tuo ilmeisesti asusta heijastuva punertava lumen väritys, mutta pistää silmään. Tuota kuvaa ei kuitenkaan voi olla tykkäämättä.
No kappas, onko tullut paikka jossa saa palautettakin. Ei mun kuva ole koskaan saanut reilussa puolessa tunnissa neljää kommenttia, kiitos niistä. Se on kuvattu illalla, auringon laskiessa, osa punaisuudesta saattaa johtua tuosta. Karkkinappulaakaan en ole hirveästi kääntänyt, kontrastia kylläkin on lisätty jonkin verran jos oikein muistan.
Hyvä kuvakulma, mutta kyllä meikäläisen makuun liian rohkea leikkaus eli perkeleen hyvä rajaus! Mutta se on oikea linja kun kaikkia ei pidä miellyttää vaan koettaa löytää se oma tiensä.. *höpiseepi omiaan..* Joo-o, palautetta saa nyt varmasti kun on niin vähäsen kuvia vielä. Toisekseen pitää koettaa erottua massasta jos kuville haluaa palautetta.
MInusta kuvalla on väärä nimi, mutta näyttävyyttä löytyy. Ei ehkä kovin realistisesti, mutta kivasti.