Vs: Hipstamatic (kännykkä lomoilua) Hietsun uusi kahvila rajoittuu tyylikkäästi vanhaan 1930-luvulta peräisin olevaan betonikäytävään ... /// terv mad
Vs: Hipstamatic (kännykkä lomoilua) Sori vaan mutta hipsuttelun määrä syö hiukan hipsuttelua.....tää on vaan tälläsen tavallisen omakuvaaajan oma näkemys...juu ei pidä ottaa vakavasti.......JA PERKELE NIITÄ OMAKUVIA PELIIN TANA JA VÄHÄ ÄKKIÄ Kylläpäs helpotti. Joskus on kiva avautua. Olen kun eri mies taas. Ihanan hellä lämmin ja sellainen kuunteleva tavallinen kuvaaja. Sellainen jokaisen perheen pehmo isä.
Vs: Hipstamatic (kännykkä lomoilua) Siitä kuuluisasta punaviinistä sen verran, että sitä kun nautiskelee hieman ronskimmin, niin näyttää tälläiseltä. kapa
Vs: Hipstamatic (kännykkä lomoilua) Karkkipäivä (Kuvattu edellisellä iPuhelin 3GS:llä. Ero nelosen kuviin on aika selvä.)
Vs: Hipstamatic (kännykkä lomoilua) Tuon ensimäisen pilvien vuoksi olisin itsekin kastunut mielelläni.