Vs: Fine dining of plummer Yhteen vaiheeseen olit hylkylistalla kun tiesin pahan suopaiset vakio asiasi, joku aikaa sitten tajusin miten hyvää viihdettä olet ja poistin sinut hylkylistalta. Tulee fiilis kuin tuuri sarjaa katsoisi, keep on.
Vs: Fine dining of plummer Onhan tässä kovasti panostettu kuvaan, mutta tyhmänä savolaisena en ymmärrä oikein.
Vs: Fine dining of plummer Mainittakoon että kuvassa olevaa lasimaljakko on minun itseni tekemä, olin 90-luvulla johtamassa yritysrypästä missä olis taidelasi tehdas. Lasinpuhaltaminen on helppoa kuin heinän teko;-)
Vs: Fine dining of plummer Mä olen imarreltu Halinalle-Jari! Tätä parempaa palautetta on vaikea kuvitella. Suuri kiitos ja syvä kumarrus! Tää on hieno pastissi. Jos jotain on pakko mainita niin kattaus on kohdallaan, mutta ateria puuttuu.
Vs: Fine dining of plummer Kaunis valohan tuossa on ja sommittelussakaan ei moitteen sijaa. Oikeastaan hieno.