Vs: Black body Aika mustankipee... tykkään tummasta ja jyrkästä, mutta nyt tulee mieleen että tuli hieman liikaa. Tosin, tästä pikkuruudusta töllöttämällä ei asia juuri selviä, tars nähdä isona, oikeana vedoksena.
Vs: Black body Ihan mielenkiintoinen valon ja varjon leikki iholla, kenties aavistuksen liiankin tumma
Vs: Black body Omaan silmään sopis todella hyvin toisenlainen rajaus, leveys sama, mutta navasta puolisen kämmentä ylöspäin kuvan yläreunaksi. Ja ehkä hieman on tosiaan tukkoinen, aavistuksen verran valkoisempaa johonkin. Hieno kuva naisvartalosta kuitenkin edit. Perun puheeni rajauksesta, ei ollutkaan hyvä ajatus. Näytti mielessäni paremmalta Sävystä olen edelleen samaa mieltä
Vs: Black body Tavallaan tän tyylisissä kuvissa kiehtovinta on se kun jää paljon näkymättömiin, mielikuvituksen varaan siis. Kuitenkin tässä olis jotenkin...varaa olla hiukan enemmänkin esillä valon puolesta. Silti oltaisiin tyylikkäästi olematta tirkisteleviä tai roiseja. Kuitenkin hyvällä tavalla erilainen. V-MS
Vs: Black body Jotenkin sopivan pornahtavan taiteellinen sekoitus hyvyyttä. Ehkä pornahtavuus on tuossa kontrastisävymaailmassa.
Vs: Black body Mun mielestä vähän liian tumma, kädet kaventuu liian luurankomaisiksi, muuten muodot nähtävissä itse vartalossa.
Vs: Black body Kiitos mielipiteistä. Jonkinmoinen tumma kausi menossa mun kuvissa, itse tykkään ilmeiseti muut eivät, mutta eipä se mun maailmaa kaada ja hyväksyn asian 100%. Itselleni näitä kuvailen
Vs: Black body Tuossa on kuitenkin niin pahuksen hyvin tuo vatsa-napa-lantio -alue kuvattu ja asento on hyvä. Ja kasvon osa. Tuo on eräänlainen kokovartalotorso Edit: Että jos pistäisi tuohon sellaisen mustan neliön tuohon kuvan keskelle, niin siitä tulisi aika jännä "merkityksiä täynnä oleva taidekuva" imho.