Koitin saada fiilistä mukaan. Onnistuinko? Kommenttia, kiitos! Magenta Skycode | Listen and Stream Free Music, Albums, New Releases, Photos, Videos
Vs: Magenta Skycode Joo-o... Eka on vähän turhan tumma mun makuuni, ainakin toi toinen spotti olisi saanut osua jonnekin muualle kuin virityskoneistoon vaimikäsenytoli. Toinen on erittäin maukas otos, sommittelu toimii ja valo osuu mukavasti. Jos jostain pitää ruikuttaa, mikki vie vähän turhan paljon huomiota itse pääherrasta.
Vs: Magenta Skycode Kiitoksia kommenteista! Ensimmäinen kuva on minunkin mielestä hieman liian tumma, mutta sekin vähäinen valo mitä siinä on, on sävyltään erittäin hieno. Jos sitä olisi vähän enemmän kuvakin olisi paljon parempi.