Eihän kukaan kumminkaan ohjelmaa katso, tai ainakaan tunnusta... Laitanpa sitten pari kuvaa eilisehtoolta tännekin, pysytään kulttuurin kulun mukana . Edit: AI NIIN - kopionti on sitten erityisen kiellettyä. Niinkuin olisi muutenkin.
Vs: BB - (varoitus) Vaikka nämä eivät mitenkään tunteita herätä ne ovat silti hyviä "perusjulkkis"-kuvia. Pakko myöntää että itse ohjelmaa kiinnostavampi on keskustelu, solvaaminen/kehuminen ja keltaisen lehdistön "uutisointi" BB:stä ilmiönä.
Vs: BB - (varoitus) Juuh... Professionaalin näköinen vekotin (joskaan en ole ikinä nähnyt kenenkään ammattikuvaajan semmoista hökötystä käyttävän... ja varjoton valo on just tuohon juttuun kiva.
Vs: BB - (varoitus) Nää on aika just kuvia. Ehkäpä olisin itse kuitenkin laittanut renkaaseen mehr leistung ja ottanut sellaista Joonas Brandt feat. Paula Koivuniemi tyyliä. Se olisi sopinut noihin kilpailijoihin kuin nyrkki nenuun.
Vs: BB - (varoitus) Pitää kokeilla hiukan eri säätöjä... Toi värkki oli itse asiassa ekaa kertaa ulkoilutuksessa. - Luulen kuitenkin, että Brandtin tyyli on enemmän jälkikäsittelyn tulosta, ei renkaalla niin paljon muuntelun mahiksia ole.