neljäs jo menossa näköjään ja käsite näyttää hieman venahtaneen ja vääristyneen matkan varrella. Ihan kuin oikeassa elämässä.
Tämä on kyllä hieno. Ei siitä sen enempää keksi sanottavaa. Rajausmahdollisuuksia varmasti tuhanisa, mutta niinhän aina.
Niin, olisi voinut rajata näkyviin kuvasta sen osan, jonka takia Marbellan Puerto Panúsiin mennään haaveilemaan paremmasta elämästä.
Anteeksi, mut minusta tää on niin tavallinen. Näitä heijastuksia veneistä ku on itekki tullu räpsittyä enemmän ja vähemmän... Sori
Tuossa kuvassa on ymmärtääkseni lisää sen tulkinnoille altis käsitteellinen taso, jota tapaa harvemmin. (Toiset kuvat taas ovat enemmän abstraktilla estetiikalla toimivia ja yhtä hienoja omassa tyylilajissaan.)