Vs: Ärsyttävä Jaaaaartsaaaa!!! tuu haukkumaan tääkin... eiku hyvä tää on kaikessa yksinkertasuudessaan.
Vs: Ärsyttävä Joo on kiva mutta miksi pienenä rääpäleenä ja keskellä tuo voikukka? Joku tämän olisi kysynyt kuitenkin niin olkoon se joku sitten minä, Higg
Vs: Ärsyttävä Kysyin tätä Helin "Silkkiuikku" -kuvan yhteydessä, ja kysyn nyt uudestaan: Miksi muuten kohdetta ei muka saisi sijoittaa keskelle kuvaa ? Onkos taas uudelleen keksitty "ei saa tehdä tällaista kuvaa" -pyörä?
Vs: Ärsyttävä Joo saa olla keskellä. Itselläni hiiri kuitenkin tätä kuvaa katsellessa vetää koko ajan vasempaan ylänurkkaan etsien pientä suunnikasta, eli minkävärisiä pillereitä tähän tautiin? Higg
Vs: Ärsyttävä Ai se. Älä sure, sinulla on vain tuo tuiki tavallinen 1,61803398874989484820458683436564 -tauti...
Vs: Ärsyttävä Joo siis noin monta pilleriä kerrallaan siis otan. Nyt vain se väri on epäselvä. saanko ottaa mustavalkoisia? Higg
Vs: Ärsyttävä Olet oikeassa. Kuvan nimi ei tukisi siinä kohtaa enään kuvaa yhtä paljon. Minusta jäis myös kukan yksinäisyys vähemmälle arvolle kun tässä.
Vs: Ärsyttävä Voi kun siihen paistaisi edes pieni auringon säde. Mutta yksinäistä on, ei voi muuta sanoa. Meniskö mustavlkoisena?