Vs: Nössöjä kello kahdessa Tässä on kyllä henkilöohjaus osunu nappiin. Huippu kyräilyä. Voin jo kuvitella sieluni valkokankaalle poikien ilkkumiset kohdattaessa.
Vs: Nössöjä kello kahdessa Tässä on mukava the Sims tyyppinen perspektiivi ja muutenkin näkymä. Onko muuten valovuotoa? Vähän keskeltä oikealle, parin reiän ympärillä nayttäisi olevan tuommoista vaaleaa
Vs: Nössöjä kello kahdessa On Leningradin puolustus heikompi kuin sotavuosina ja hyökkääjäkin on velmumpi. Edellisissä filkoissa oli lievästi valovuotoa. Sen perusteella "parantelin" takakannen tiivistystä omatoimisesti. Nyt se vuoti kuin seula. Tämä ei ole lainkaan pahin ruutu. Vuotokohta löytyi, mutta motitusratkaisua etsitään vielä.