Kuvahan on vallan tyylikäs, omassa spontaanisuudessaan. Ihan vähän kun olisi taustassa valoa enempi, niin paranisi ja "Henkan ja Maukan" vai olisiko Helly-Hansen..l ogo pois.. (makuasioita, kuva on sopivasti erilainen, että siitä on helppo pitää) Sopiiko esittää oma versio, jossa nuo säätelin?
Aika kevyesti vaan tuota käsittelin. Hieno alunperin! Logo vei huomiota ja sen poistin, ihan "inan" taustaa nostin, että kasvosi ja olemuksesi korostuisi, komea mies olet!
On tämä parempi, vaikka en periaatteessa hyväksy minkään kuvassa olevan elementin poistamista… Malli eli pääkohde erottuu, irtoaa ja korostuu taustasta paremmin. Myös sävyt ovat silmääni paremmat. Hieno kuva ja mukavannäköinen mies siinä!