Taas takapihalta kuvia, taitaa olla muutamassa suht samat sommittelutkin kuin viimeksi. Fuji x100 ja photoshopilla panoraamat. /]koomajape[/url], on Flickr
Vs: Hypöistenkoski talvella Minä muuten inhoan sitä kun kuvat pomppaa klikkauksesta suoraan Flickriin. Lataisit vaan foorumille ihan normaalisti.
Vs: Hypöistenkoski talvella Eikö nää auennu ennen tähän samaan ikkunaan, vai olenko unia nähnyt? On vaan niin helppoa kun ei tarvi pienentää erikseen, täytyypä katella jos joku muu kuin flickr toimis, onhan noi tosiaan aivan hanurista noin.
Vs: Hypöistenkoski talvella Ei sinun tarvitse mitään erikseen pienentää. Otat vaan Flickristä sen 1600 pikseliä tai 2048 pikseliä leveän version ja linkität normaalisti foorumille.
Vs: Hypöistenkoski talvella Parempi kun aukeaa Flickriin, näin pääsee katsomaan muitakin kuvia siellä. Aukeavathan nuo kuitenkin omaan välilehteensä.