Vs: Kukkahame päivä Metsä ja mie kuvan luoma odotusarvo ei lunastunut lupaavasta otsikosta huolimatta, harmi Kiva muisto ruotsinlaivamatkalta kyllä.
Vs: Kukkahame päivä Tää ruotsinlaiva on pysyvästi pohjanmaalla eikä ole Titanicin jälkeen seilannu vesillä. Metsä ja mie kuva on sitten ihan eri juttu. Kommentit siitä kuvasta kiitos sinne.
Vs: Kukkahame päivä Syystä tai toisesta aika tuhnu teknisesti, mutta eihän tästä voi olla pitämättä. Sankariainesta! Fiilishän on erinomainen selvästi.
Vs: Kukkahame päivä Vai että teknisesti tuhnu. Kimmo varmasti nyt sitten kertoo meille perusteellisesti mitä ajoit takaa tuolla, teknisesti tietty.
Vs: Kukkahame päivä Hieno kuva , vain yksi nappi estää " one backin" täydellisen paljastumisen. Teknisesti ei tarkimmasta päästä mutta Juke osaa nämä huumorikuvat. t Kimo
Vs: Kukkahame päivä Tämä on hyvin lyhyesti aivan perusteellisesti kerrottu. Se ei ole terävän näköinen, jonka huomaa ensimmäisenä kun alkaa katsomaan naamoja. Olisi kiva saada paremmin selvää - tähän sopisi terävämpi. Syystä tai toisesta laitoin, koska kyse voi hyvinkin olla jpeg pakkauksesta ja terävöityksestä. Comprendo?
Vs: Kukkahame päivä Kuvan koko on näköjään 90kb joten kovin paljoa ei voi odottaa. Tuolllaisen se tosiaan näyttää kännykuvalta, jota mirrored tuossa tarkoitti. Millainen sitten olisi jos koko se foorumin salliva karvan alta 600kb ja reso joku 1200x jotain
Vs: Kukkahame päivä Jaa että tämmöistä teknis-tuhnua Kimmo tarkoitti. Okei. Kuva on otettu facesta ja sen vuoksi ei kovin hyvä laatuinen. Kuva on minun kuvaama kyllä mutta en sitä faceen ladannu. Kuvan säätö on hiukan minun ja tiedottajankin tekemää. Mutta iltasella kun olen koneella ja lataan kuvat koneelle voin laittaa parempi laatuisen kuvan esille.
Vs: Kukkahame päivä Hauskannäköisiä naisia. Kateeksi käy kun Juke tuossa noin vapautuneesti poseeraa.