Vs: Kauniita naisia -kuvaketju kuka tietää.. Sinähän olet kaunismies, katselin lähettämääsi omakuvaasi.
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Olisin jättänyt julkaisematta, tuon naisen jalan takia! tai sitten vasemmalla/alavasemmalla olisi pitänyt olla tilaa reilusti ennemmän tilaa, ei jatkoon, muuten ihan mukiin menevä otos.
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Toi jalkahan on hieman jännis tuossa. Sulla on ilmeisen vahva ja itsevarma mielipide millainen tulisi olla ?
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Kunhan et katsonut sillä silmällä ...pusut sinne kuitenkin, Sakelle treffikutsu hyvin lähellä.
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Ehkä niin. Jalka kuitenkin vie melkein neljänneksen ruudusta antamatta mitään, ainakaan liikkeelle/liikkeen suunnalle tilaa. Toiseksi tuo neljännes on aivan liian tumma muuhun kuvalaan verraten joten se väkisinkin vie katseen sinne, että mitä siellä on, onko siellä mitään. Häiritsevä neljännes. Se nyt vain oli minun mielipiteeni. Ei siitä kennekään tarvitse tykätä ja olla samaa mieltä.
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Joo. Hyvä kun sanoit. Mun näyttö on tosiaan säädetty printeille, ei ole 100 % kirkkaudella. Korjataan.
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Pääsee sinne rumatkin. Kesällä käväisin viimeksi pari kuvaa ottamassa. Ei ihminen aulassa kieltänyt tulemasta. Kapa
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Itse asiassa, minäkin poikkesin yhdessä toissaviikolla. Kielsivät kyllä kuvaamasta, mutta taisi laueta vahingossa, kun kortilla oli kummiskin kuvia. Oli nätti katto siinä kirkossa. Isotöinen, varmasti. Siis, pääsevät rumatkin. MOT. .
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Ekassa hyvä pose. Tissien lisäarvo on vähän kyseenalainen noin intensiivisellä paneutumisella, joten neliöformatin kameralla tästä olisi suoriutunut ehkä jopa paremmin, kun katse on helpompi kohdistaa oleelliseen. Muut tästä viimeisestä laadukasta standardia. Aikaisemmissa paljon muotilehtien kliseitä, mutta ehkä kuvaat niihin. Yhtäkaikki laadukasta muoti ja muotokuvaa kaikki postauksesi tässä ketjussa.
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Anteeksi lainaus, mutta kommentoimpa sen verran tuota ensimmäistä, yritän ilman malliin menemistä Pose erinomainen (kuten jo hyväksi haukutiin), mallille jolla kolme-neljä pykälää isompi aamukahvi kuppikoko. Kuten kaikki tietävät tuo kädet ylös ja taakse hävittää muotoja mihin valolla voisi vaikuttaa.
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Arjen kauneutta. <IMG src="http://araneva.kuvat.fi/kuvat/Photos+from+Finland/Vuosi+2010/_ARA3442.jpg/_full.jpg"]</IMG>
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Tämä on kyllä hieno kuva, jäi mieleen jo silloin monta vuotta sitten. T Jukka
Vs: Kauniita naisia -kuvaketju Alimmaisessa kuvassa on harmillinen rajaus/sommitteluvirhe. On nääs mallin silmät aivan keskellä kuvaa. En olisi moiseen älynnyt edes puuttua mutta löysin aiheeseen liittyvää ohjeistusta muualta Ja ennenkuin vedetään papuja nenuun niin tämä oli päivän humöör-annos.