Vs: Oo love Jep. Kolmisormi-Jack yrittää päästä asiaan, ja tyttöä kiinnostaa vain kuvaaja. Kerro pieni tarina, hyvin toteutettu kuva.
Vs: Oo love Saaks esittää kevyttä kritiikkiä? Tytön käsi on todella omituisessa asennossa ellei sitten luonnostaan ole tuollainen? Ihon sävyt on kyllä mun näytöilläni aika kamalat... Muuten pojat jo edellä kehuivatkin.
Vs: Oo love Sävyt johtunevat tosta seepiasävytyksestä, tosin, tummiahan ne ovat suomalaisen naamoiksi. Kädet ovat kummallakin kummalliset; siinä kuvaaja on ollut huolimaton tai jännittävän kuvaustilanteen viemä. Sormien ja kädenselän näkyminen kuuluisi tämänkaltaiseen juttuun.
Vs: Oo love mustavalkokäännöksen olisi voinut varmasti tehdä siten, että ihonväri olisi ollut raikkaampi. Sepia sävynä perään vaikka vasta sitten.
Vs: Oo love Kiitos kommenteista ja erityisesti hauskoista ajatuksenjuoksuista ja tarinoista! (eli kuva kai on silloin toiminut kun mielikuvitus lähtee liikkeelle) Juu Heli asiallista kritiikkiä saa ja täytyy esittää, muutoin kai kehitys lakkaa ja sitähän mie en halua ;-)
Vs: Oo love Kuva on hieno juurikin naisen katseen johdosta. Miehen ote naisen jalasta on brutaalin tuntuinen, ja silti naisen ilme ei kerro siitä mitään. Naisen käsi on kyllä jotenkin tyngän oloinen, eli kämmenselkä ja peukalo puuttuu, nyt vaikuttaa kuin nainen olisi vastustamassa miehen "vääntämistä". Naisen kasvojen iho lienee melko pisamainen, joten raikkaampi "käsittely" toisi ne positiivisesti esille.
Vs: Oo love Juu, meidänhän on hävettävä, jos tyttöllä oikeasti on jokin kasvuhäiriö tms. Näyttää kuitenkin ainakin liian nuorelta talidomidiajan lapseksi.