Vs: Päivän =) Kylmältä näytti auringonpaiste. Otin itseäni niskasta kiinni, ja päätin ainakin ajella uutta kahvilaa katsomaan. No, se oli täys, joten ajelin hieman ja otin skootterista syksykuvia ...ja sitten porhalsin sen jälkeen sieneen, kunnes sade ajoi skootterin kotiin ;-D Hieman märkä mutta tytyväinen. <IMG src="http://vesakuusava.com/muuta/Skootteri/_A110886.jpg"]</IMG>
Vs: Päivän =) Joitain tuntemattomia vehkeet kädessä ;-) http://musicalstewdaily.files.wordpress.com/2008/10/a6b708bd.jpg
Vs: Päivän =) Maltillinen versio kuitenkin. Kammottavaa katsoa kun isot miehet "rentoutuessaan ja vapaalle vaihtaessaan" vetää pinkin kauluspaidan päälle...
Vs: Päivän =) Lyötiin vaelluskaverin kanssa kiinni ensi kesän Sarek-vaellus. Taas mennään! Kameravalintakin on jo selvillä: vartavasten hankittu HBL SWC. Saa kerrankin sekä vuoret että laaksot samaan kuvaan (omat kengätkin ellei varo).
Vs: Päivän =) Kävelyretki vaimon ja kameroiden kanssa. Vuosaaren näköalapaikalla näkee hienosti syksyisen ja metsäisen Helsingin. Ja Vuosaaren sataman jos haluaa urbaanis-teknistä sykettä.
Vs: Päivän =) "Hypnotisoija" leffa katsottu pienessä Bio Grand teatterissa (ja oli muuten hyvä!) jonka jälkeen Tournedot syötiin raflassa, nyt kotona hiukan surffailua ja sitten hiukka pitäisi lukea meritiesäädöksiä.
Vs: Päivän =) http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/60180_382467661825061_883880891_n.jpg Kaiken voi ostaa
Vs: Päivän =) 8 kpl 9x12cm mv-laakaa ladattu ja laukku pakattu. Huh, kauan se kesti, filmikin näkyy olevan jo kaksi vuotta sitten päiväysvanhaa. Jalusta Toyo fieldillä olalle vie!
Vs: Päivän =) Yksi kuva oli kelvannut kiinan poikien näyttelyyn.... Kiva niin, vaikka taisikin olla vanhin tarjotuista. .