Vs: Nykypäivän T-REXIT Ensimmäinen hyvä ja etenkin neljäs, sininen. Ekasta kokeilisin vielä versiota oikein kovalla kontrastilla?
Vs: Nykypäivän T-REXIT Oli minusta kiva "tarina" kun katselin näitä. Ekassa kuvassa on lähikuva dinosauruksesta, vähän kun se tulisi esiin (MV korostaa "esittely" fiilistä). Sitten tulee tapahtumien villi sarja kun tämä raaka Godzilla tuhoaa ja pirstoo rakennuksen ja mässäilee murusilla. Viimeisessä kuvassa se katoaa nurkan taakse ja luultavasti jatkaa tuhotöitään. En kuvia tarkastellut tarkemmin valokuvina enkä tiedä toimisiko yksittäisinä (ehkä kuvaajakin tämän tiedosti), mutta näin sarjana minusta toimii todella hyvin, on kuin elokuvan kohtaus. Erittäin mainiota materiaalia, tämä.
Vs: Nykypäivän T-REXIT Loisto toteutus erinomaisesta ideasta! Hienoa! LISÄYS: Tällaista positiivista yllätystä ei ole tullut aikoihin
Vs: Nykypäivän T-REXIT No vai ei dinosaurusleikeistä olisi hyötyä. Koneen suunnittelja lienee perehtynyt leukarakenteeseen ja sen tehokkuuteen. Mielenkiintoinen kuvasarja.
Vs: Nykypäivän T-REXIT Katohan, nyt on kuvakulmilla saatu hieno tarina, tosiaan kuin kyseessä olisi moderni hirmulisko. Mahtava sarja
Vs: Nykypäivän T-REXIT Vaude. Paljon järeempi kun mun näkemä. Tommosia pitäis kyllä metsästää enempi, mutta toki ei sukupuuttoon.