Vs: Elokuinen ilta meren rannalla Sumu aiheutti lievää "pehmeyttä" ? Ilmassa jo syksyn tuoksu. Jättämisen puhtautta ...
Vs: Elokuinen ilta meren rannalla Alkavan syksyn myötä tulevat aina uudet jännittävät värit - luontoon.
Vs: Elokuinen ilta meren rannalla Pikkukuvana toimii oikein hyvin, suurennettuna "pehmenee" vähän liikaa imho... Higg
Vs: Elokuinen ilta meren rannalla Totta. Mitäköhän tein väärin - kun se ei ennen lataamista ollut yhtään noin pehmeä ? Se on (sama versio) omalla koneellani just ihan sopivan pehmeä. Mut täällä näkyy isona erilaisena. - E
Vs: Elokuinen ilta meren rannalla Jatsia (jazz), hyvää sellaista =) Kiva näkee tällastakin. Kun ei tule paljon muualla kuvia katseltua kun täällä laukussa. Ehkä pitäis, koska kuvista saa aika paljon. Varsin tasapainoinen on tämä.
Vs: Elokuinen ilta meren rannalla Outo ja tyylikäs. Vaikeatahan tätä on sanoihin solmia, ei varmaan tarvitsekaan, fiiliksissä liikutaan. Tykkään.