Vs: Webin piilosta Juke tekee sitä, mitä kaikki haluaisivat, mutteivat uskalla. Hienoa sarjaa. T Jukka
Vs: Webin piilosta Pakko todeta...hmm, kaikki toimii. Täysii o/ edit. Ja aikas hyvin yksikätiseltä mallilta, vai jokos veera on saanut toisen yläraajan ?
Vs: Webin piilosta Tuo teksti on mielestäni tässä turhaa rautalankaa ja syö jännitettä, mutta muuten hienoa jatkoa edelliselle.
Vs: Webin piilosta Vain oikea käsi Veeralla on, vieläkin. Exä ei ole saanut hommattua Veeralle vieläkään sellasia apuja että hän pysyisi jo omilla jaloillaan. Minun pitää kait apuja rakentaa omasta päästä eli puusta. Tota tekstiä mietin pitkään ja jätin sitten kuitenkin. Teksti ajaa ajatauksia ehkä tiettyyn suuntaan ja sinäänsä ehkä vääräänkin suuntaan. Nyt jää oikeastaan se huomiotta, että web on täynnä pornoa jos sitä sieltä haluaa.Tein tästä toisenkin version mutta heitin sen roskiin.
Vs: Webin piilosta (En tiedä onko niin, mutta en näe kuvassa / kuvissa itseironiaa. Se, että käyttää itseään kuvissa mallina, ei merkitse, että kuvaisi niissä "itseään".)