Vs: Viikonloppu Lissabonissa Miellyttäviä hetkiä tallennettu. Olitko aikaiseen liikkeellä, kun on noin vähän ihmisiä kuvissa?
Vs: Viikonloppu Lissabonissa Kiitän ja kyllä! Herätys 6.30 ja kaupungilla olin 7.30. Kadut olivat melkein tyhjiä ja tämä ihan ydinkeskustassa. Joskus siellä on ollut enemmänkin porukkaa torilla... http://www.flickr.com/photos/biblarte/3863980155/in/faves-99413716@N00/
Vs: Viikonloppu Lissabonissa Juu, de Havilland DH 106 Comet oli ensimmäinen kaupallinen suihkumoottoreilla varustettu matkustajakone. Cometin ensilento oli heinäkuussa 1949 ja käyttöön se tuli toukokuussa 1952. Wingletit tulivat käyttöön 1970-luvulla, matkustajakoneisiin joskus 1980-luvun puolivälissä. Ja tosiaan, mukavia kuvia. Hyvin sopii tämä hipstameininki näihin otoksiin.
Vs: Viikonloppu Lissabonissa Yashica Mat-124 G ja Kodak Professional Portra 160VC skanneja näytille vaan.
Vs: Viikonloppu Lissabonissa Wingletistä tiedä, kun on aukko sivistyksessä, mutta sanotaanko nyt näin, että tunnelmaltaan kuva on kuin 50-luvulta
Vs: Viikonloppu Lissabonissa Nämä ovat kyllä molemmat upeita. Nuo lokit ovat kirjaimellisesti piste iin päällä. Vai meneekö se nyt sitten piste iin pisteen päällä?
Vs: Viikonloppu Lissabonissa Kiitoksetkiitokset!! Jos ne seinälle suunnittelisi, saan hyvän tekosyyn hankkia parempi kanneri ...!