Vs: Jokivarsi On upea! Kuulas ja sumuinen samaan aikaan, Itse olisin rajannut alhaalta pienen siivun reunaa pois, Higg
Vs: Jokivarsi Erikoisen näköinen. Pitää oikeen kattoa mitä kaikkea siinä on. edit. vaikka seinälle, kyllä jaksaa kattoa.
Vs: Jokivarsi Alareunan rajaaminen muuttaa kuvaa ja ainakaan minä en tykännyt ehdotetusta muutoksesta, näin alareunan kanssa kuva saa enemmän syvyyttä ja ymmärtää selkeämmin paikan joeksi, joka sulla veden hyvin korkealle ja tulvii. Mielestäni Hieno kuva, juuri niin kuin se on esillä!
Vs: Jokivarsi Less is more, taas meni panoraamaksi. Mutta sitten se lato on aika keskellä, no enpä tiedä. Siis rajaus alhaalla ihan kun nytkin, mutta ylhäälle ei jätetä kuin tuo keskellä oleva lato. Se sumu häivyttää hyvin ylhäällä olevien rakennusten perustat, joita ei siis tarvita. Tässä nykyisessä muodossaaan tämä on hyvin tylsä kuva. Tai siis niin minä sen koin.