Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 Tuosta kuvasta tulee mieleen oikea suomalainen entisaikojen Mies joka murskaa kiviä ja kyntää peltoja.. pelkällä katseellaan.
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 marun kuva <3 <IMG src="http://www.kiusaus.net/stuff/080809.jpg"]</IMG>
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 Vitan kuva on hyvä omakuva. Raikkaan epäluonnolliset ja miellyttävät värit sekä jänskä rajaus. Ym. Avuja, joista ehkä joskus toiste lisää - nyt pitää yrittää jo nukkua. Onhan tuossa nyt valovuosien ero, kun vertaa vaikka tuohon tuhruiseen ja sameaan vanhan ukon kuvaan tossa ylempänä. Hyvä Vita. - Toivottaapi Eero (Toivottavasti tästäkin ei osata -jotenkin ihmetavoin taas ja joku- suuttua) Edit: Mutta... voi ei, onkos siellä -nyt sitten kuitenkin- se nenä puhki... ? Edit2: Päätin ettei se haittaa, kaikkihan nyt tähän aikaan yöstä on jo aika lailla puhki. Hieno se on. edit3: Pari kirjoitusvirhettä...
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 Maru on ässä. Tässäkin on oikea puoli sinistä taustaa ja vasen liki puhki. Ja tuo ilme on supermaaginen. Upea kuva, upea malli. Kultamitali. Päätän lähetyksen tähän. Nyt takaisin Pasilaan ja Porilaisten Marssi.
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 Yleisen elämänkokemuksen perusteella arvelen, että viittaat Vitan kuvaan. (Maru on toki myös ässä ja hänen omakuvansa on erinomainen, kuten (lähes) kaikki hänen kuvansa.) Tämä Vitan kuva on hieno, dramaattinen, karkea ja voimakas. Tämä ei ole koirakuvaajan kuva, vaan jotain enemmän.
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 Kuvan otsikkona lukee että "Marun kuva <3". Minun yleinen elämänkokemukseni kertoo että jos otsikossa lukee näin niin Maru on ottanut Vitasta kuvan.
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 Yleisen elämänkokemukseni mukaan se ei siten ole omakuva, ja ei siten kuuluisi _omakuva_ säikeeseen...vai ?
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 Jos haluaa #¤%&%¤ pilkkua niin voihan asian näinkin nähdä. Vaan miksi tuomita mainio kuva vain siksi että se saattaa mahdollisesti olla jopa pikkuisen väärässä säikeessä. Valokuviahan täällä ollaan katselemassa eikä säikeitä nillittämässä, vai?
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 Heh... enhän tuominnut mainiota kuvaa, vaan sitä että se on ilmeisesti pikkasen väärässä säikeessä. Ja nillityksen voi jokainen mieltää miten haluaa... mutta tämähän on _omakuva_ säie. Vai ?
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 Tuomitaan, ei tuomita...kameralaukkua parhaimmillaan... Tuomitkaa ihan rauhassa, muutama bitti siinä vaan ottaa itteensä... Päivä elämästäni, part 3- varsinainen liraus ja löpinä omassa säikeessään, sit back & enjoy. ( erskalta vain yksi kommentti per tunti, please...)
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 voi teitä pojat kun ette pysy naisen ajatuksenjuoksun mukana.. kommentoin ensin marun kuvaa ja sitten lisäsin oman ilman mitään kommentteja. on ihan itse otettu omakuva. se marun kuva on tuolla edellisellä sivulla.
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 Mahdoton tehtävä. Ei pitäisi vaatia liikoja.. Kuvista todettakoon että hienoja ovat, molemmat.
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 tämä on loukkaus taitavia koirakuvaajia kohtaan. kiitos kommenteista, jokatapauksessa.
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 No laitetaans vähän sellainen ikäänkuin selkokielisempi, ties vaikka tulis taputuksia...
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 Piis plus Lööv, Kuvasoturit !!! Tämä arvokas alue pitäisi -kyllä- jättää sen todellisille taitajille. Anteeksi Hypertaiturit, yhden kokeilin (eilispäivänä sunnuntaina) tehdä. - Terveisin, Est : Edit: Yksi _aa_ muuttui _iiksi_.
Vs: Kameralaukun Omakuvia alk. 2007 wwhooooaaaa... käkätin tälle kuvalle ainaski minuutin!!!!! jesh hihhhhhiiiii, hyvä, Est!!!