Canon EOS-1 + Power booster drive akkukahva. Filmille kuvaaminen on liian kallista itselle ja tulee nykyään enemmän digi kädessä liikuttua. Alkuperäistä paristoluukkua ei enää ole joten tuota akkukahvaa on pakko käyttää. Maalia kulunut reippaasti, pari nappia tuntuu hieman löysältä, mutta täysin toimiva laite. Ostin käytettynä viime vuoden Joulukuussa. MYYTY(sis.postikulut)!!!!! Vaihtoehtoisesti kiinnostaisi myös jonkinlainen vaihto kiev 88 (myös salyutit käy, kunhan b-mountilla) runkoon (mahdollisesti myös jotain herkkuja mukana) jos saadaan vaan hinnat jotenkin natsattua kohilleen. Vaihto myös Canoscan 8600f ja 8800f kiinnostaa jos ei ole puhkikulutettu ja kaikki filminpitimet tulee mukana. Tarjouksia voi antaa yv:llä tai sähköpostilla osoitteeseen: j_suoranta(at)hotmail.com T. J-P Suoranta, Turenki
Vs: M: Canon EOS-1, Canon EF 50mm 1.8, Cullmann D4500 (canon) Moi! Etsin ensisijaisesti eos1v:eetä mutta mahd. olen kiinnostunut myös eos-1 rungosta? Onko hinta ihan kireä?
Vs: M: Canon EOS-1, Canon EF 50mm 1.8, Cullmann D4500 (canon) Hupsista unohdin päivittää tätä. Olen sopinut keskiviikoksi tapaamisen ostajan kanssa ja menee halvemmalla kun mitä alunperin suunnittelin. Ilmoittelen jos ei jostain syystä menekään kaupaksi.
Vs: M: Canon EOS-1, Canon EF 50mm 1.8, Cullmann D4500 (canon) Ei kuulunut ostajasta mitään. Jälleen kerran kaupan tämä loistava runko.
Vs: M: Canon EOS-1, Canon EF 50mm 1.8, Cullmann D4500 (canon) SUNNUNTAIN KUNNIAKSI HINNAN ALENNUS! OSTAKAA NYT JOKU!
Vs: M: Canon EOS-1, Canon EF 50mm 1.8, Cullmann D4500 (canon) Ilmeisesti täysin arvoton kamera kun ei kenellekään enää kelpaa. Kokeillaan nyt kuitenkin vielä muutama hetki myydä ennen kun menee lasikaappiin pölyttymään.
Vs: M/V: Canon EOS-1 Kun ei kelpaa halvalla niin nostetaan sitten hintaa. Se on kuulemma muotia nykyään.