Vs: Kovaa valoa Ei mutta kuinka hyvin ensimmäsieen kuvaan onkin saatu kuvakerrontaa. Noi katkastut päät roikkumassa on ihan hirveet. Oisin itekkin niistä kuvan ottanut. Mutta tämä heijastus jossa näkyy kuvaaja sekä kaksreikäsen kameran ylempi osa. Eihän se alempi voikkaan näkyä kun sillä se kuva otetaan (katkaistu kamera=katkaistu pää). Ylempi näkyy kun siitä katsotaan aivan kuten peilistäkin katsotaan. Vau.
Vs: Kovaa valoa Myyntikojukuvassa taivas ja varsinkin auto ovat turhia, tiukemmalla rajauksella päästäisiin keskittymään olennaiseen. Eka on joka tapauksessa mielenkiintoisin.
Vs: Kovaa valoa Ja toihan tarkoittaa varmaan: Täydellistä, älä kajoa. ????????????????????????????????????????????????????? - E
Vs: Kovaa valoa Voisitko perustella mielipiteesi kuvista henkilöön viittaamatta? Tämä kommentti ei ,jälleen kerran, kerro mitään, miten voisin kuviani kehittää. T Jukka
Vs: Kovaa valoa kaipa se johtuu siitä, ettet pysty mitään neuvomaan. Siksi viittaat henkilöön. T Jukka